Łóżka hotelowe

( ilość produktów: 17 )

Ceny hurtowe dla klientów biznesowych dostępne na tel.: 795 098 300

Wygodne łóżka hotelowe są niezbędne aby goście byli zadowoleni z pobytu, wracali i polecali Państwa obiekt swoim znajomym. Wygodne łóżko pozytywnie wpływa na dobrą opinię. Oczywiście na rynku jest wiele modeli charakteryzujących się różnorodną konstrukcją oraz jakością. Każde łóżko hotelowe powinno być dobrane indywidualnie do potrzeb Państwa obiektu, tak aby oprócz zadowolenia klientów służyły długie lata oszczędzając tym samym Państwa pieniądze.

Istnieje kilka sposobów wyboru łóżek hotelowych, w zależności od budżetu można wybrać jedną z kilku możliwości. Łóżka hotelowe występują w gotowych zestawach, które składają się z podstawy (czyli boksu hotelowego z nóżkami), materaca sprężynowego, materaca nawierzchniowego (tzw. nakładka na materac) oraz wezgłowia. W każdym przypadku istnieje możliwość wyboru kolorystyki oraz wysokości (dobierając odpowiedniej wysokości nóżki).

Zestawy różnią się od siebie konstrukcją poszczególnych elementów. Przykładowo podstawa łóżka może być wykonana w trzech wersjach; jako podstawa na ramie drewnianej z obłożeniem pianki bez sprężyn, jak podstawa hotelowa z wkładem sprężynowym bonnellowym (sprężyny tradycyjne, twarde, szerokie) lub jako podstawa z wkładem sprężyn kieszeniowych (bardzo komfortowa, posiadająca nawet 250 sprężyn na 1 m2). Wybór odpowiedniej podstawy przekłada się na finalny komfort całego łóżka hotelowego.

Najlepsze łóżka hotelowe posiadają podstawę sprężynową na której położony jest zazwyczaj materac sprężynowy kieszeniowy. Na samą górę stosuje się trzeci materac (kilku cm nakładka na materac). Niewielkiej grubości nakładkę można wykonać z wielu materiałów, najbardziej popularna jest pianka. Dla osiągnięcia maksymalnego komfortu polecamy nakładki lateksowe lub termelastyczne. Nakładki znacznie podnoszą komfort i są dodatkowym zabezpieczeniem przed zabrudzeniem (pokrowce są ściągalne i nadają się do prania).

Łóżka hotelowe konfiguruje się również indywidualnie. Można wybrać jedną solidną podstawę ze sprężynami kieszeniowymi (zazwyczaj jest wyższa niż 25 cm) na której kładziemy materac nawierzchniowy. Wtedy polecamy wysokie nóżki tak aby kompensowały brak materaca środkowego. Można również wybrać tańszą podstawę bez sprężyn służącą tylko i wyłącznie jako podstawę pod dobry materac.

Bardzo istotną kwestią jest funkcjonalność tak aby łóżka hotelowe można było dopasować do pobytu różnych grup gości. Dostępne są łóżka i materace hotelowe, które można ze sobą swobodnie łączyć i rozdzielać. Ważne jednak aby system łączący umożliwiał sprawne połączenie dwóch łóżek bez potrzeby dźwigania. Jest to bardzo ważne w przypadku gdy jedna osoba musi szybko dopasować kilka pokoi.

W przypadku połączenia dwóch łóżek w jedno małżeńskie często borykamy się z problemem przerwy między materacami i narzekaniem gości. Jednak istnieje proste rozwiązanie tego problemu. Niektóre modele materacy mają wszyte zamki błyskawiczne w wewnętrznych krawędziach, dzięki temu po połączeniu przerwa znika tworząc jednolitą powierzchnię. Jeżeli decydujemy się na łóżka hotelowe, warto zwrócić uwagę na górną część podstawy ponieważ nie każda powierzchnia jest wystarczająca aby zapobiegać przesuwaniu się materacy. Zalecamy Państwu podstawy z tzw. „ekranami antypoślizgowymi” są bardzo skuteczne ponieważ ich powierzchnia jest wykonana ze specjalnego materiału o dużej przyczepności.

Jeżeli szukają Państwo rozwiązań innych niż standardowe lub mają Państwo dodatkowe pytania, chętnie służymy fachową poradą i zapraszamy do kontaktu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 88 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-01
Profesonalnie, na czas, solidnie. Polecam !
2024-02-15
Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Odpowiedzi na moje pytania otrzymałem albo w trakcie rozmowy albo niedługo po. Zamówienie na stronie internetowej sklepu przebiegło szybko i i gładko. Uzgodnienia w sprawie transportu i wniesienia również bezproblemowe.
pixel