Informacje o sklepie

   Sklep internetowy Materacowy.pl oferuje bogaty wybór materacy, stelaży i kołder. Udostępniamy Państwu setki produktów wielu producentów. Państwa zadowolenie to nasz priorytet. Posiadamy duże doświadczenie i rozeznanie w świecie materacy. Na bieżąco jesteśmy z nowinami ze świata materacy. Odwiedziliśmy wiele fabryk starannie dobierając odpowiednie modele. Przez lata doświadczeń i pracy z klientami, jesteśmy w stanie pomóc w doborze prawidłowego systemu wypoczynku. W naszym sklepie otrzymacie Państwo profesjonalną i kompetentną poradę. Decydując się na zakupy, można liczyć również na pomoc opiekuna na całym etapie realizacji zamówień. Dobry system wypoczynku to inwestycja na lata, dlatego ważne jest mieć pewność, że produkty będą służyły tak jak Państwo tego oczekują. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również po realizacji zamówienia. Chętnie odpowiadamy na każde pytanie i gwarantujemy zadowolenie z obsługi. Zapraszamy do grona zadowolonych klientów. 

  

Życzymy udanych zakupów!

Zespół Materacowy.pl

 

 

   Dostępny pod adresem www.materacowy.pl sklep internetowy prowadzony jest przez Piotra Marszałek prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Vivardi Piotr Marszałek, zarejestrowanego w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki.

Numer Regon :  242777215. Nip : 5532507498.

 


 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 83 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-10
Niesamowicie profesjonalne podejście do klienta, nie przypuszczałem że można tak wielowymiarowo podejść do doboru materaca. Jasno określony, krótki i dotrzymany termin realizacji, świetny kontakt i elastyczność w kwestii dostawy. Ogólnie brak jakichkolwiek zastrzeżeń, mogę tylko wystawić laurkę firmie.
2024-02-09
Bardzo bogata oferta.Jakość obsługi na najwyższym poziomie.Pełen profesjonalizm
pixel