Pokrowce do materacy Optimum - jaki pokrowiec wybrać?

    Poniżej przygotowaliśmy zestawienie dostępnych propozycji producenta materacy Optimum. Istnieją dwie możliwości, można zakupić pokrowiec osobno lub w komplecie
z materacami optimum, do każdego modelu można wybrać odpowiedni pokrowiec który różni się wyglądem oraz właściwościami. Producent podzieli pokrowce na kolekcję Standard oraz Premium. 

 

    Aby zakupić sam pokrowiec bez materaca, wystarczy przejść do kategorii poniżej, należy jednak pamiętać aby poinformować konsultanta o wyborze wysokości (mierzymy wysokość samego wkładu materaca) : http://materacowy.pl/pol_m_PRODUCENCI_Materace-Optimum_Pokrowce-409.html

 

   A tutaj znajdują się wszystkie materace Optimum które w cenie posiadają pokrowiec: http://materacowy.pl/pol_m_PRODUCENCI_Materace-Optimum_Materace-411.html

 

 

 

Kolekcja pokrowców STANDARD

 

Pokrowiec Jersey 120 - lekki przewiewny pokrowiec który jest pikowany owatą
o gramaturze 
o gramaturze 120 g/m2.

Jersej 120 optimum

 

 

Pokrowiec Jersey 200 - pokrowiec nieco grubszy niż tradycyjne modele został przepikowany owatą o gramaturze 200 gramów na 1 metr kwadratowy. 

Jersej gramatura 200 optimum

 

 

Pokrowiec Empress - posiada zwartą budowę dzianiny materacowej, jest jednym
z najbardziej klasycznych pokrowców do materacy, jest sztywny i gładki. 

Empress pokrowiec optimum

 

 

Pokrowiec Princess - kolejny klasyk wśród pokrowców do materacy, wykonany z dzianiny materacowej stanowi gęste i sztywne pokrycie materaca.

princess pokrowiec materace

 

 

POKROWCE PREMIUM 

 

Pokrowiec Frota Antyalergiczna - wykonany z dzianiny typu Frotte, jest stosunkowo szorstki w dotyku, dzianin jest antyalergiczna.

Frotte antyalergiczny optimum pokrowiec

 

 

Pokrowiec SILVER - posiada działanie antystatyczne oraz antyalergiczne należy do jednych z bardziej przyjemnych w użytkowaniu.

Silver Optimum pokrowiec 

 

Pokrowiec Tencel - posiada bardzo dobre właściwości regulujące nadmiar wilgoci, przeznaczony dla osób mających tendencje do pocenia się w nocy.

Tencel Optimum pokrowiec

 

 

Pokrowiec Aloe Vera - klasyk wśród pokrowców wyższej jakości, posiada dzianinę impregnowaną wyciągiem z Aloesa, ma właściwości pielęngnacyjne i pozytywnie wpływa na relaks. 

Aloe Vera optimum pokrowiec

 

 

Pokrowiec TeoSoft - bardzo elegancki i przyjemny w dotyku, wykonany z dzianiny o bardzo dobrze oddychającej strukturze. Jest miły i miękki.  

Teosofto optimum pokrowiec

 

Logo optimum materacowy 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 92 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-25
Witam. Otrzymałem łóżka wszystko zgodne z opisem, z panem z którym miałem przyjemność rozmawiać jest bardzo miły i pomocny przy zamówieniu. Dziękuję
2024-04-01
Profesonalnie, na czas, solidnie. Polecam !
pixel