Materace lateksowe

Kauczuk do produkcji lateksu

 

   Materace lateksowe są bardzo wygodne i przyjemne w użytkowaniu. Lateks został wykonany na bazie naturalnego mleczka kauczukowego. Charakteryzują się wysokim stopniem elastyczności. Dzięki elastycznej piance materace bardzo precyzyjnie przyjmują kształt naszej sylwetki – ich elastyczność punktowa jest bardzo duża.

 


Materac lateksowy JANPOL 1644

 

  Surowce używane w produkcji stosuje się w różnych proporcjach. Dobry lateks wymaga skomplikowanego i długiego procesu wyrobu. Przekłada się to na jego żywotność
i delikatniejszą strukturę. Materace posiadają kanały wentylacyjne, które umożliwiają prawidłową cyrkulację powietrza. Najlepszy gatunkowo lateks ma bardzo mocno pootwierane przestrzenie komórkowe, przez co dużo lepiej “oddycha”.

 


Podczas produkcji jest zamrażany w temperaturze -30 stopni Celsjusza, dzięki czemu utrwalają się komórki i ich przestrzenie.

 

Wkład lateksowy innergetic

 

   Jeżeli zastanawiasz się jaki model materaców lateksowych wybrać, skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

 

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 92 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-15
Profesjonalna obsługa, szybka dostawa i materace pierwsza klasa
2024-03-21
Polecam serdecznie! Miłe a do tego profesjonalne podejście, które pozwala dobrać odpowiedni wariant dla siebie. Szeroka gama materacy daje wiele możliwości dobrania dla siebie odpowiedniej jakości snu.
pixel