Certyfikaty materacy i poduszek Mollyflex®

 Certyfikaty producenta materacy i poduszek Mollyflex®

Certyfikaty Mollyflex

1. TUV Rheinland® certyfikat dokumentuje jakość i trwałość produktów w każdej fazie produkcji. Certyfikat obejmuje rozwój produktów oraz bada akceptację na rynkach krajów Europejskich oraz poza granicami Europy. Znak jest gwarancją prawidłowej wydajności, jakości wyposażenia technicznego oraz prawidłowego doboru dóbr trwałych i materiałów służących ekploatacyjnych. Certyfikat obejmuje również testowanie produktów według wielu kryteriów.

2.CertiPURTM to bardzo rygorystyczny certyfikat w branży produkcji materacy do spania. Aby otrzymać certyfikat producent jest ciągle kontrolowany. Badane są surowce pod kątem stężenia pierwiastków chemicznych. Otrzymanie certyfikatu świadczy również o braku szkodliwych substancji w pianach. Fabryka Mollyflex® posiadająca certyfikat CertiPUR gwarantuje że produkty są wolne od metali ciężkich, pierwiastków rakotwórczych, substancji mogących powodować alergię lub choroby o podłożu genetycznym. Surowce badane są również pod kątem obecności ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Certyfikat gwarantuje że produkty z włoskiej fabryki Mollyflex są w 100% bezpieczne dla użytkowników w szczególności dla osób z chorobami układu oddechowego. Fabryka MollyFlex do produkcji materacy używa pian nowoczesnej generacji. Produkty są również odporne na proces depolimeryzacji stąd producent obejmuje materace wieloletnią gwarancją.

3. Bureau Veritas to certyfikat wydawany przez firmę założoną w 1828 roku. Grupa Bureau Veritas to światowy lider w branży zajmującej się testowaniem, inspekcją oraz certyfikacją. Certyfikat określa ryzyko związane z wpływem na bezpieczeństwo, zdrowie, odpowiedzialność społeczną oraz wpływem na środowisko (QHSE-SA). Otrzymanie certyfikatu świadczy o doskonałości i rzetelności najlepszych organizacji w tym przedsiębiorstw.

4. Oeko-Tex Standard 100 jest to jeden z najbardziej znanych certyfikatów wydawanych od 1992 roku. Znak certyfikatu dotyczy wyrobów włókienniczych w przypadku firmy Mollyflex pokrowców materacy i poduszek. Obecność znaku świadczy o produktach wolnych od szkodliwych substancji w stężeniach mających wpływ na stan zdrowia (m.in. pestycydy, chlorofenole, formaldehydy, barwniki alergizujące, zabronione barwniki azowe oraz ekstrahowalne metale ciężkie).

 

Materac Mollyflex logo producenta

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 92 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
Bardzo dobry materac ;) Polecam
2024-03-21
Polecam serdecznie! Miłe a do tego profesjonalne podejście, które pozwala dobrać odpowiedni wariant dla siebie. Szeroka gama materacy daje wiele możliwości dobrania dla siebie odpowiedniej jakości snu.
pixel